Сообщение успешно отправлено!

Наши менеджеры свяжутся с вами

ЗАКРЫТЬ
Залиште заявку на отримання консультації
Юридичні консультації особам, що цікавляться Громадянством Румунії Надайте заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Оновлення у Законі про громадянство Румунії


undefined

Уряд Румунії затвердив нові поправки до Закону про громадянство, які змінюють порядок листування та встановлюють вимоги до апостилювання.

21 липня 2021 року Уряд Румунії затвердив нові поправки до Закону про громадянство, що змінюють порядок офіційного листування та встановлюють вимоги до апостилювання документів. 26 липня вони були опубліковані у випуску № 0731 вісника MONITORUL OFICIAL. Нововведення стосуються зміни процедури офіційної комунікації між ANC та претендентами на отримання румунського громадянства. Тепер за бажанням заявника офіційне листування (у тому числі надсилання додаткових запитів щодо надання документів) може здійснюватися електронною поштою.

Паспорт Румунії – вибір №1 серед громадян країн СНД


undefinedМіграційним законодавством країн ЄС передбачена можливість оформлення другого громадянства іноземцями. За даними міжнародного статистичного агентства Eurostat, протягом 2017 року понад 100 тисяч громадян країн СНД отримали другий паспорт ЄС. Придбати право працювати в будь-якій європейській державі, отримувати високу заробітну плату, подорожувати без віз світом — лише частина переваг громадянства Євросоюзу.

Головна ← Старі записи