Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
Відкрийте для себе шлях до ЄС з
компанією EU.RO Group

Громадянство ЄС з консультацією юристів EU.RO Group

Сьогодні одним із найдоступніших способів стати громадянином Євросоюзу є оформлення громадянства Румунії. Наші спеціалісти регулярно допомагають мешканцям країн СНД отримати юридичну консультацію. Звернувшись до юристів EU.RO Group, ви отримуєте надійний та грамотний консультаційний супровід на всіх етапах набуття румунського громадянства. Наші фахівці працюють у рамках чинного законодавства Румунії та забезпечують оформлення документів відповідно до вимог Міністерства юстиції Румунії.

Напрямки роботи компанії EU.RO Group

Для отримання консультації щодо оформлення громадянства зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом: через заявку на сайті, дзвінок або e-mail. Юрист EU.RO Group обговорить з вами деталі співпраці з компанією та ознайомить із нюансами процедури оформлення румунського громадянства.

Ми – за надійність та безпеку співпраці для наших клієнтів, тому робота з EU.RO Group починається з укладання договору. Наступні кроки фахівців компанії:

Аналіз вашого родоводу щодо наявності румунського коріння

Консультування з приводу вибору можливого способу імміграції

Вивчення вимог законодавства щодо обраної програми

Перевірка готового пакета документів на відповідність нормам Міністерства

Консультативна допомога при складанні досьє на подачу

Рекомендації фахівця щодо поїздки на подання документів та присягу

Протягом співпраці з компанією EU.RO Group ви отримуєте необмежену кількість консультацій у справі у зручний для вас час. Наші юристи завжди на зв'язку!

Хто може отримати громадянство Румунії

Громадяни країн пострадянського простору мають право на отримання паспорта Румунії за процедурою репатріації. Ця програма дозволяє оформити громадянство нащадкам осіб, які народилися або проживали на колишніх румунських територіях в 1918–1940 роках та втратили громадянство через буремні історичні події ХХ століття. Юристи EU.RO Group знайдуть документальні докази вашої територіальної приналежності та відновлять їх через подання запитів у державні установи (РАЦСи та архіви). Також право на участь у програмі репатріації надається неповнолітнім дітям заявників — компанія EU.RO Group збере потрібні документи та додасть їх до досьє основного заявника без додаткової оплати.

Заповніть заявку
і отримайте безкоштовну
консультацію
спеціаліста EU.RO Group

Залиште заявку

на отримання консультації

Які привілеї доступні громадянам Румунії

img

ВІЛЬНІ ПОДОРОЖІ ДО БІЛЬШОСТІ КРАЇН СВІТУ

Громадянство Європейського Союзу дає право перетинати кордони понад 160 країн без додаткових дозволів. Список країн щорічно оновлюється та доповнюється.

img

ПРОЖИВАННЯ У БУДЬ-ЯКІЙ КРАЇНІ ЄВРОСОЮЗУ

Паспорт Румунії дозволяє жити на території будь-якої держави Європейського Союзу на рівних правах із громадянами.

img

ОФІЦІЙНА РОБОТА ТА ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ В ЄС

Громадяни Румунії можуть працювати в країнах Євросоюзу без отримання додаткових дозволів та розвивати власний бізнес на загальному європейському ринку з вигідними податковими ставками.

img

ДОСТУПНІ ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМІСТЮ

Румунський паспорт надає можливість купувати житло та комерційні об’єкти в Європі за нижчими цінами.

img

ЗДОБУТТЯ ЯКІСНОЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Громадянство Румунії дозволяє навчатися в найкращих європейських університетах за доступними цінами.

img

ПОВНОЦІННЕ СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Власник румунського паспорта може розраховувати на отримання повного соціального пакета та державного захисту.

Після вступу в Євросоюз Румунія здійснила чи не найшвидший серед країн ЄС стрибок у розвитку, зокрема, економічному. Сьогодні це країна з мінімальним рівнем безробіття, високими показниками ВВП та стрімким розвитком інформаційних технологій, електроніки, транспортного машинобудування. Зокрема Румунія стає все більш популярною серед іноземних туристів, що дає відчутну підтримку для економіки.

Імміграційні фахівці EU.RO Group допоможуть вам розібратися в тонкощах європейського законодавства та вибрати правильну стратегію підготовки до оформлення громадянства Румунії.