Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ паспорта ЄС ЗА ПРИСКОРЕНОЮ програмою
Надішліть заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Громадянство ЄС

Громадянином Євросоюзу є власник паспорту будь-якої країни, що входить до складу ЄС. Згідно з законодавством Європейського Союзу, всі громадяни мають рівні права та можливості. Отримавши паспорт однієї із держав ЄС на підставі етнічної або територіальної приналежності, ви можете зберегти статус громадянина в рідній країні.

Громадянство Євросоюзу – це

Стабільне майбутнє для вас та вашої родини
Високі соціальні та правові гарантії
Безвізова свобода пересування світом

З громадянством ЄС вам стануть доступними

Легальне проживання у всіх європейських країнах
Офіційне працевлаштування без додаткових дозволів
Вигідні умови для відкриття та розвитку власного бізнесу
Користування послугами надійних європейських банків
Безкоштовне навчання в найкращих університетах Європи
Покупка нерухомості та майна за пільговими цінами

Якщо ви хочете оформити громадянство ЄС у найкоротші терміни, варто звернутися по допомогу до кваліфікованих юристів. Спеціалісти компанії EU.RO Group надають повноцінну правову підтримку українцям в оформленні другого паспорта ЄС за процедурою репатріації. Наші юристи знайдуть докази вашої етнічної або територіальної приналежності, відновлять потрібні документи, оформлять досьє та супроводять на поданні в державний орган.

Отримати подвійне громадянство просто, якщо є чітке розуміння європейського законодавства та необхідний юридичний досвід у сфері імміграції. Насправді документи громадянина ЄС можна отримати шляхом репатріації, якщо довести історичну приналежність своїх родичів до тієї чи іншої країни.

Країни ЄС є популярними серед мігрантів, оскільки надають комфортні умови для проживання, роботи та ведення бізнесу. Працевлаштування в одній із держав Європейського Союзу є підставою для отримання громадянства за натуралізацією. Спочатку потрібно оформити робочу візу, далі отримати посвідку на тимчасове проживання, потім посвідку про постійне проживання і тільки після складання мовного іспиту можна подавати запит на отримання статусу громадянина. Загалом процедура натуралізації триває до 8–10 років залежно від вимог законодавства певної країни ЄС. Програма репатріації має вагому перевагу, оскільки дозволяє оформити європейський паспорт за спрощеною процедурою в термін від 12 місяців.