Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ паспорта ЄС ЗА ПРИСКОРЕНОЮ програмою
Надішліть заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Імміграція в Румунію

Імміграція до ЄС з паспортом Румунії

Румунія — перспективна країна Євросоюзу з економічним та політичним потенціалом. Держава надає своїм громадянам повноцінний соціальний захист, доступну якісну освіту та медичну допомогу за страховим полісом, що відшкодовує більшу частину витрат. Вигідне географічне положення, доступні ціни на товари та послуги, якісні продукти, комфортний клімат роблять країну оптимальним місцем для постійного проживання. В Румунії сприятлива екологічна ситуація, розвинена транспортна інфраструктура та перспективна рекреаційна сфера.


Іммігрувати в країну можна на таких підставах:
  • навчання в університеті;
  • реєстрація бізнесу;
  • працевлаштування;
  • одруження з громадянином/-кою Румунії.

Уряд держави лояльно ставиться до мігрантів. Законодавством країни передбачено право на спрощене отримання громадянства за умови наявності підтверджених коренів. Іноземці з доведеними родинними зв'язками з особами, котрі народилися або проживали румунських територіях у 1918–1940 роках, можуть подати заявку на оформлення паспорта. Претенденти, котрі оформлюють паспорт на підставі територіальної приналежності, не мають знати румунську мову на високому рівні та проходити екзамен.

Ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Допомога в отриманні громадянства ЄС
Заявка на безкоштовну консультацію

За процедурою натуралізації громадянство Румунії надається після постійного проживання в країні протягом не менше 5 років в офіційному статусі. Народження на території держави є однією з підстав для подальшого отримання паспорта. Реєстрація бізнесу в країні також дозволяє отримати посвідку на проживання.

Для створення власного підприємства бізнесмен повинен надати до державного органу влади низку відповідних актів. Пакет документів передбачає:

Заявка на відкриття компанії.
Додаток про фіскальну реєстрацію.
Стандартна декларація про власну відповідальність щодо виконання умов діяльності.
Підтвердження наявності та бронювання назви компанії.
Статут підприємства.
Договір власності або оренди приміщення під офіс.
Документи, що засвідчують особу засновників бізнесу.
Відомості про фіскальний облік.
Підтвердження сплати законодавчого мита.

Посвідка на проживання видається власникам компанії на 1 рік із можливістю подальшого подовження. Для працевлаштування в Румунії необхідно отримати дозвіл на роботу, подавши запит у Генеральну імміграційну інспекцію, та оформити довготривалу візу.

Щоб отримати посвідку на проживання на підставі навчання в університеті, потрібно надати підтвердження зарахування до вишу, видане Міністерством освіти, документальний доказ про володіння іноземною мовою, якою буде проходити навчання, медичне страхування та виписку про наявність коштів для фінансового забезпечення. Посвідка на проживання видається на весь термін навчання та може бути подовжена на період до 9 місяців після його завершення.

Для отримання посвідки на проживання на підставі возз’єднання родини потрібно надати свідоцтво про шлюб, видане в Румунії, паспорт громадянина Румунії, підтвердження перетину державного кордону, документальний доказ про відсутність інших шлюбів, медичний сертифікат, страховий поліс та підтвердження наявності житла. Термін дії посвідки становить до 5 років.

Громадяни України наразі можуть отримати тимчасовий захист в Румунії, який надає право на працевлаштування без оформлення додаткових дозволів, безплатну освіту, якісну медичну допомогу та соціальну допомогу. Однак румунський паспорт надає ширший перелік можливостей та наділяє свободами громадянина ЄС.

Якщо ви вирішили іммігрувати в Румунію, юристи нашої компанії із задоволенням допоможуть вам з оформленням документів, а також нададуть кваліфіковані консультації з усіх питань.