Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ паспорта ЄС ЗА ПРИСКОРЕНОЮ програмою
Надішліть заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Паспорт Румунії для громадян країн пострадянського простору

Румунський паспорт для громадян СНД

Паспорт Румунії — це посвідчення особи громадянина країни та Євросоюзу. Власник документа може без попереднього оформлення віз перетинати кордони понад 160 країн світу, здобувати вищу освіту в найкращих європейських університетах та вести бізнес на загальному ринку ЄС. Паспорт Румунії дозволяє жити та працювати в будь-якій країні об’єднання, отримувати якісне медичне обслуговування та повноцінний соціальний пакет. Власнику документа доступні всі привілеї громадянина Європейського Союзу.

Для оформлення румунського паспорта за спрощеною процедурою потрібно підтвердити свою територіальну приналежність до країни, отримати сертифікат про громадянство (Certificat de cetaenie) та подати запит на виготовлення внутрішніх документів.

Чим внутрішній паспорт відрізняється від закордонного

Після отримання сертифіката про громадянство заявник подає запити на оформлення внутрішніх документів, зокрема ID-карти та закордонного паспорта. ID-карта є внутрішнім документом, що підтверджує особу та надає можливість здійснювати різні операції (купувати майно, відкривати банківські рахунки тощо) в межах Румунії та країн ЄС.

Закордонний паспорт — документ, що надає право виїзду за кордон, підтверджує особу власника та надає можливість скористатися дипломатичним захистом у будь-якій іншій країні за межами Румунії та Євросоюзу.

Ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання!
Допомога в отриманні громадянства ЄС
Заявка на безкоштовну консультацію

Власник румунського паспорта користується перевагами свого статусу громадянина Європейського Союзу. Зокрема, з цим посвідченням особи можна жити, працювати та вести бізнес в будь-якій країні об’єднання, отримувати якісну медичну допомогу за страховим полісом і повний соціальний пакет. Паспорт Румунії надає можливість відвідувати понад 160 країн без попереднього оформлення віз, користуватися послугами надійних європейських банків, здобувати вищу освіту у престижних вишах Європи та купувати нерухомість за доступними цінами.

Процес оформлення документів громадянина країни починається з отримання свідоцтва про народження румунського зразка та адресної реєстрації в державі. Оформлення свідоцтва про народження триває 30 робочих днів. Юристи EU.RO Group надають кваліфіковану підтримку в оформленні прописки: підготовлюють договір із власником житла в Румунії, на підставі якого заявника реєструють на його території. В документі зазначається важлива інформація, що претендент не розраховує на частину майна.

Після оформлення свідоцтва про народження та адресної реєстрації заявник подає заявку на отримання ID-карти, тобто внутрішнього паспорта. Для виготовлення цього документа знадобиться два тижні. Отримання закордонного паспорта триває так само 14 робочих днів. Надалі в разі потреби можна обміняти посвідчення водія на аналогічний документ румунського зразка. Отже, в термін до 2 місяців заявник отримує всі необхідні документи та стає повноцінним громадянином Румунії. Компанія EU.RO Group гарантує безпеку та конфіденційність під час оформлення закордонного паспорта, ID-карти, свідоцтва про народження й інших документів.

Деякі заявники вважають, що після отримання громадянства Румунії необхідно буде відмовитися від українського паспорта. Однак у цьому немає потреби, оскільки база даних громадян України та база даних громадян ЄС не синхронізовані між собою.

Наразі в чинному законодавстві України немає прямої заборони на отримання другого громадянства. В межах держави власник українського паспорта визнається тільки громадянином України, а в країнах ЄС за умови отримання другого європейського паспорта — громадянином Євросоюзу.

Румунія не розголошує інформацію щодо іноземців, котрі оформили громадянство, та не обмінюється цими даними з урядами інших країн. Процес отримання паспорта є повністю конфіденційними та безпечним.

Наша компанія гарантує конфіденційність персональних даних кожного клієнта. Ми подбаємо про ваші документи та візьмемо на себе розв’язання ваших питань.