Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ паспорта ЄС ЗА ПРИСКОРЕНОЮ програмою
Надішліть заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Поїздки до Європи для жителів АР Крим та Донбасу

Безвіз для мешканців АРК Крим

Євросоюз підтримує повне збереження територіальної цілісності України, незалежності та суверенітету держави. Європарламентом визнається незаконною окупація Криму, Севастополя та частини українських областей Російською Федерацією. Дії Росії розглядаються Європою як неправомірні.

Країни-учасниці Шенгенської угоди та ЄС не визнають законними документи, видані на окупованих територіях. З паспортами, оформленими російськими органами місцевого управління в Криму, не можна отримати шенгенську візу або скористатися правом безвізового в'їзду до ЄС. Це також стосується посвідчень особи, отриманих в установах ДНР та ЛНР. Спроби оформити дозвіл на перетин кордону з ЄС з такими паспортами автоматично відхиляються. Обмеження не стосуються громадян України в АР Крим та ЛНР/ДНР, які зберегли закордонні паспорти українського зразка.

Для можливості безвізового проїзду до країн ЄС рекомендуємо оформити друге європейське громадянство. Наявність паспорта Євросоюзу дозволить вам не тільки вільно подорожувати, але й жити, офіційно працювати, здобувати освіту, відкрити бізнес по всій території ЄС.

Безвіз для мешканців Донбасу
Заявка на безкоштовну консультацію