Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ паспорта ЄС ЗА ПРИСКОРЕНОЮ програмою
Надішліть заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Політика конфіденційності

Компанія EU.RO Group дотримується законів ЄС про захист персональних даних та гарантує кожному клієнту конфіденційність особистої інформації.

Ця Політика конфіденційності описує, як компанія може збирати, використовувати і передавати інформацію, зокрема за допомогою нашого сайту (www.rumunia.com.ua ), електронної пошти та форми зворотного зв'язку.

В цій політиці конфіденційності містяться дані про:

 • типи інформації, яку ми збираємо;
 • використання інформації;
 • поширення інформації;
 • сторонні сервіси та контент;
 • захист та зберігання інформації;
 • ваші права;
 • способи зв’язку з нами;
 • зміни в цьому документі.
Типи інформації, яку ми збираємо

Ми збираємо вашу особисту інформацію, коли ви її надаєте нам. Особиста інформація – це будь-які дані, які можуть бути використані для ідентифікації вас або зв'язку з вами. Ми можемо автоматично збирати певну інформацію, коли ви використовуєте, отримуєте доступ або взаємодієте з нашим вебсайтом. Також ми можемо збирати інформацію з інших джерел, таких як платформи соціальних мереж, які можуть ділитися інформацією про те, як ви взаємодієте з нашим контентом у соціальних мережах.

Інформація, яку ви надаєте нам

Ви можете використовувати наш сайт без надання особистої інформації. Ми збираємо інформацію у випадках, коли ви добровільно надаєте її нам, в тому числі коли ви звертаєтесь до нас через електронну пошту, телефонний дзвінок або форму відправлення онлайн-заявки. Інформація, яку ви надаєте, може містити ваше ім'я, прізвище та контакти.

Інформація, яку ми можемо збирати автоматично

Ми використовуємо сторонні аналітичні служби, зокрема Google Analytics, та аналогічні технології (далі — Cookies), щоб збирати та зберігати певну інформацію під час вашої взаємодії із нашим сайтом. Ми можемо, наприклад, збирати інформацію про тип пристрою, який ви використовуєте для доступу до сайту, вид операційної системи та її версію, вашу IP-адресу, географічне розташування, яке відповідає IP, назву браузера тощо.

Інформація, яку ми збираємо з інших джерел

Ми можемо отримувати інформацію про вас з інших джерел, зокрема від третіх осіб, які допомагають нам оновлювати, розширювати та аналізувати записи, знаходити нових клієнтів, запобігати чи викривати шахрайство. Ми також можемо збирати інформацію про вас із соціальних мереж, зокрема під час вашої взаємодії із нами на цих платформах. Використання цієї інформації регулюється параметрами конфіденційності, політикою та/або процедурами відповідної платформи соціальної мережі, з якими ми рекомендуємо вам ознайомитися.

Як ми використовуємо інформацію

Ми можемо використовувати зібрану інформацію для:

 • відповідей на ваші запитання;
 • надання юридичних та інших послуг;
 • експлуатації, усунення несправностей та покращення якості цифрових послуг;
 • надсилання вам юридичних новин та інших матеріалів, які можуть бути цікавими;
 • ведення нашої бази даних;
 • розуміння, як люди використовують наш вебсайт, зокрема через генерування та аналіз статистичних даних;
 • ділових цілей компанії, зокрема для виставлення рахунків, аналізу даних, виявлення, запобігання та реагування на фактичне або потенційне шахрайство, незаконну діяльність або порушення прав інтелектуальної власності;
 • оцінки ефективності наших заходів, рекламних кампаній та публікацій;
 • оцінювання, підбір та найм персоналу.
Як ми ділимося інформацією

Компанія EU.RO Group надає юридичні послуги. Наші офіси здійснюють обмін інформацією для ділових цілей, а саме внутрішнього адміністрування, виставлення рахунків, просування наших заходів та послуг. Також ми обмінюємося інформацією для надання вам чи вашій організації якісних послуг.

Наші працівники не передають інформацію про вас іншим організаціям для їхнього самостійного використання. Винятками є випадки, зазначені в цій політиці конфіденційності або визначені вашим попереднім дозволом. Ми можемо передавати інформацію, яка не ідентифікує вас або вашу організацію в межах чинного законодавства.

Ми також можемо розкривати інформацію, що збирається:

 • Постачальникам, які надають послуги від нашого імені, зокрема компаніям вебхостингу, поштовим підприємствам, аналітичним фірмам, підприємствам, що надають послуги хостингу заходів та постачальникам інформаційних технологій.
 • Правоохоронним органам, іншим державним службам або третім особам у межах або за межами юрисдикції вашого проживання відповідно до чинного законодавства та умов договору. Також ми можемо надавати зібрану інформацію імміграційним структурам з метою надання юридичних послуг. За цих обставин ми докладаємо зусиль, щоб повідомити вам про розкриття інформації, яка може ідентифікувати вашу особу. Винятками є випадки, коли попереднє інформування заборонене чинним законом або неможливо в цих обставинах.
 • Постачальникам послуг, консультантам, потенційним партнерам або третім особам у зв'язку з розглядом, обговоренням або завершенням угоди з придбання чи злиття з іншою компанією. Також сюди відносимо випадки продажу, ліквідації або передачі наших активів повністю чи частково.

У зв’язку з потенційною реєстрацією, злиттям або придбанням будь-якої частини нашого бізнесу ми завжди інформуємо покупця, а також його агентів та консультантів щодо використання вашої інформації тільки в цілях, зазначених у цій політиці конфіденційності.

Підстави для використання особистої інформації

Ми покладаємось на наступні юридичні підстави для обробки вашої особистої інформації, а саме:

 • Виконання контракту. Нам може знадобитись ваша особиста інформація для укладання контракту з вами або для виконання контракту, який ви маєте з нами. Наприклад, коли ви використовуєте наш сайт, ми будемо використовувати вашу особисту інформацію, щоб відповідати на ваші запити та надавати вам послуги.
 • Згода. Якщо цього вимагає чинне законодавство, ми будемо покладатися на вашу згоду на прямий маркетинг та збір інформації з вашого пристрою або комп'ютера. Ми можемо використовувати інформацію про розташування, як описано в цій Політиці конфіденційності. Ви можете вимкнути обмін інформацією про розташування в налаштуваннях свого браузера або мобільного додатка.
 • Законні інтереси. Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію в наших законних інтересах для покращення наших продуктів та послуг, а також змісту нашого сайту. Відповідно до наших законних інтересів та будь-якими пропонованими нами рішеннями або дозволами, які можуть бути потрібними відповідно до чинного законодавства, ми можемо використовувати технічну інформацію, як описано в цій Політиці конфіденційності, та використовувати особисту інформацію в наших маркетингових цілях.
Послуги та контент від третіх осіб

Наш сайт може містити інтегрований вміст або посилання на вміст, що надається третіми сторонами (наприклад, відеоматеріали). Ця політика конфіденційності не регулює питання безпеки, захисту даних та інших дій третіх осіб, які надають такі послуги.

Ми залучаємо до співпраці треті сторони, що підтримують функціонування нашого вебсайту, зокрема постачальників послуг із розміщення інформації, зв'язкам із громадськістю та аналітики. Ці особи можуть використовувати технології для відстежування вашої діяльності в Інтернеті та на різних онлайн-ресурсах.

Захист та зберігання інформації

Ми використовуємо адміністративні, технічні та фізичні засоби контролю, розроблені з метою дотримання актуальних правових вимог та захисту інформації, що ми збираємо. Це передбачає, коли це необхідно або доцільно та можливо, отримання письмових запевнень від третіх сторін, які можуть отримати доступ до ваших даних, що вони захищатимуть дані за допомогою гарантій, покликаних забезпечити рівень захисту, еквівалентний прийнятому в компанії.

Проте жодна інформаційна система не може бути на 100 % захищена. Таким чином, ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку вашої інформації. Більше того, ми не несемо відповідальності за безпеку інформації, яку ви передаєте нам мережами, які ми не контролюємо, включно з інтернетом та бездротовими мережами.

Кожного разу, коли ми передаємо ваші особисті дані за межі Європейської Економічної Зони, ми забезпечуємо аналогічний ступінь захисту, або проводячи власну оцінку адекватності, або використовуючи один з доступних нам стандартних механізмів. Це може бути:

 • Передача до країн або організацій, які офіційно визнані Європейською Комісією як такі, що забезпечують адекватний рівень захисту персональних даних.
 • Використання спеціальних контрактів, затверджених Європейською Комісією, які надають персональним даним такий самий захист, як і в Європі (називаються «Типовими положеннями ЄС»).
 • При використанні провайдерів, що базуються за межами Європейського союзу, ми можемо передавати їм дані, якщо вони є частиною «Щита конфіденційності», який вимагає від них забезпечення такого ж захисту, як і персональні дані, що передаються між Європою та іншими країнами.

Ми зберігаємо зібрану інформацію не довше, ніж це необхідно для реалізації цілей, для яких ми збираємо інформацію та для виконання наших юридичних зобов'язань.

Ваші права

Якщо ви більше не хочете отримувати від нас маркетингові повідомлення, ви можете повідомити про це нам, відправивши повідомлення через нашу контактну сторінку. Електронні маркетингові повідомлення, які ми надсилаємо вам, будуть містити механізми відмови від участі, що дозволять вам вказати свої маркетингові переваги.

Відповідно до чинного законодавства, ви можете мати певні права щодо інформації, яку ми зібрали, і яка має відношення до вас. Ми рекомендуємо вам зв'язатися з нами для оновлення або виправлення вашої інформації, якщо вона зміниться або якщо ви вважаєте, що будь-яка інформація, яку ми зібрали про вас, є неточною. Ви також можете за запитом ознайомитись з особистою інформацією про вас, яку ми маємо, стерти вашу особисту інформацію або повідомити нас, якщо ви заперечуєте використання нами вашої особистої інформації.

Як зв'язатися з нами

Якщо ви хочете звернутись до нас щодо питань, пов'язаних з нашою політикою конфіденційності чи захистом персональної інформації, будь ласка, надішліть нам повідомлення електронною поштою через нашу контактну сторінку.

Ми вітаємо запити та коментарі. Зверніть увагу, що якщо ви не є нашим клієнтом, ми не зможемо поводитись з інформацією, яку ви надсилаєте нам, як з конфіденційною чи привілейованою.

Зміни в цій Політиці конфіденційності

Ми можемо час від часу оновлювати цю Політику конфіденційності. Ми рекомендуємо вам періодично переглядати цю сторінку. Якщо ми внесемо будь-які суттєві зміни у спосіб збирання, використання та/або передачі наданої вами особистої інформації, ми повідомимо вас про це, розмістивши чітке та помітне повідомлення про зміни на вебсайті компанії.