Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ паспорта ЄС ЗА ПРИСКОРЕНОЮ програмою
Надішліть заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Робота в Європі для громадян Румунії

Робота в ЄС

На початку 2014 року єврокомісар з питань зайнятості Ласло Андорра заявив, що громадяни Болгарії та Румунії більше не мають жодних обмежень щодо виїзду на роботу до країн Євросоюзу. Таке рішення було ухвалено на підставі того, що дозвіл на працевлаштування у всіх країнах ЄС громадянам Румунії та Болгарії позитивно вплине на економіку Європи загалом.

У заяві Андорри йдеться про те, що болгарам та румунам більше не потрібно отримувати дозвіл на працевлаштування у країнах ЄС. «Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Іспанія, Люксембург, Мальта, Нідерланди та Франція з 1 січня 2014 року з радістю відчиняють усі двері громадянам Болгарії та Румунії, і більше не забороняють жителям цих європейських країн реалізовувати своє право на роботу», – розповів єврокомісар.

Ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання!
Допомога в отриманні громадянства ЄС
Заявка на безкоштовну консультацію

Тепер громадяни Румунії та Болгарії можуть працювати на будь-яких посадах у всіх країнах ЄС з отриманням гідної оплати праці. Також уряд Євросоюзу вважає, що новий закон про право вільно працювати та подорожувати територією держав ЄС покращить відносини між балканськими країнами та іншими учасниками об’єднання. До того ж сучасна Румунія активно розвивається, зокрема акцентує на культурній та спортивній сфері. Уряд працює над створенням власної стратегії популяризації туризму для гідної конкуренції з сусідніми європейськими країнами.

«Європа без кордонів!» – таким бачать члени Європейської ради новий курс, спрямований на зміцнення зв'язків Румунії та Болгарії із західною Європою.