Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ паспорта ЄС ЗА ПРИСКОРЕНОЮ програмою
Надішліть заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Сертифікат про громадянство Румунії

Отримавши сертифікат про громадянство Румунії (Certificat de cetațenie Romania), іммігрант вважається повноправним громадянином. На підставі цього документа заявник оформляє румунське Свідоцтво про народження, а також внутрішній та закордонний паспорти. Свідоцтво кандидату на громадянство вручають одразу після складання присяги у Міністерстві юстиції Румунії.

Як перевірити сертифікат про громадянство Румунії

Для перевірки справжності сертифіката про громадянство необхідно знати, як виглядає сучасний документ, які особливості він має та який вигляд мали його попередні зразки. Всі державні документи мають кілька ступенів захисту, найбільш поширеними з яких є мокрі печатки, підписи, водяні знаки та спеціальна обробка паперу підсвічування. Щоб гарантувати сертифікату надійний захист від підробки, уряд Румунії кілька разів змінював його зовнішній вигляд та стандарти безпеки.

Сертифікат про громадянство 2011 року, виданий у консульстві Румунії в Молдові

Бланки були надруковані на папері жовтого кольору формату А4. По краю документа проходила рамка синього кольору, в центрі під нею був розміщений різноколірний герб Румунії. Через лівий верхній кут проходила стрічка в кольорах державного прапора. Текст був надрукований чорним чорнилом, а в правому нижньому кутку ставився підпис консула з мокрою печаткою червоного кольору.

Сертифікат про громадянство 2014 року, виданий у Міністерстві юстиції Румунії

Цей документ був надрукований на папері білого кольору формату А4 з водяними знаками. Текст розміщався в рамці, яка складалася з трьох тонких ліній: червоної, жовтої та синьої. Всередині рамки був надрукований колірний фоновий градієнт в такому порядку: блакитний, жовтий, блакитний. У центральний частині під текстом було розміщене підсвічування у вигляді герба Румунії. Кольоровий герб також знаходився у верхній частині документа під рамкою. У правому верхньому куті була приклеєна фотографія з блінтовим тисненням зверху. Текст був надрукований чорним чорнилом. У нижній частині був поставлений підпис уповноваженого представника Міністерства юстиції. Зверху на підпис ставилася мокра печатка синього кольору.

Сертифікат про громадянство 2016 року, виданий у Міністерстві юстиції Румунії

Цей документ було надруковано на папері білого кольору формату А4 з водяними знаками. Його наповнення було розміщене в рамці, яка складалася з трьох тонких ліній. Кольори ліній відповідали кольорам прапора Румунії. Оригінальність документа підтверджувалася підписом уповноваженого представника Міністерства юстиції, мокрою печаткою Мін’юста синього кольору та блінтовим тисненням на фото.

Сертифікат про громадянство з грудня 2016 року, виданий у Міністерстві юстиції Румунії

Документ надруковано на тонкому папері білого кольору формату А4 з водяними знаками. Наповнення розміщене в триколірний рамці, яка складається з ліній червоного, жовтого та синього кольорів. Всередині рамки розміщено фоновий складний геометричний малюнок. Колір фону — градієнт із поступовим переходом від блакитного до жовтого. В центральній частині розміщено підсвічування в формі герба Румунії із складним візерунковим обрамленням. У правій нижній частині розміщені зірки, а в правому верхньому куті приклеєна фотографія з блінтовим тисненням зверху. У верхній частині документа розміщений різноколірний румунський герб. У нижній частині проставлений підпис представника Міністерства юстиції із мокрою печаткою синього кольору.

Спеціалісти компанії EU.RO Group допоможуть вам отримати громадянство Румунії швидко та в рамках офіційної програми. Зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотний дзвінок. Зробіть крок до свого європейського майбутнього з компанією EU.RO Group.