Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ паспорта ЄС ЗА ПРИСКОРЕНОЮ програмою
Надішліть заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Угода користувача

Домен rumunia.com.ua належить спільноті незалежних професіоналів правової сфери та фізичних осіб-підприємців, які ведуть діяльність у рамках чинного законодавства України, СНД та Євросоюзу. Фахівцями спільноти rumunia.com.ua надаються міжнародні імміграційні послуги інформаційного, консультаційного та супровідного характеру.

Наша основна місія полягає в консультуванні осіб з імміграційних питань, вивченні та пошуку підстав для підготовки заявної документації на набуття громадянства держав Євросоюзу. За наявності документально підтвердженої підстави фахівцями rumunia.com.ua надається інформація щодо актуальних вимог державних органів до подання заявних та супровідних документів до уповноважених установ, наприклад, відповідно до Закону Румунії «Про громадянство» №21 1991 року.

Фахівці rumunia.com.ua мають багаторічний досвід роботи в міграційній сфері, дотримуються усіх вимог законодавства України та Румунії. В основі правомірної діяльності rumunia.com.ua — закони України № 222-VIII від 2 березня 2015 року «Про ліцензування видів господарської діяльності» та №2297-VI від 1 червня 2010 року «Про захист персональних даних». Згідно з цими нормативно-правовими актами, галузі юриспруденції не підлягають державному ліцензуванню, а особисті дані фізичних осіб, отримані у процесі співробітництва, не передаються стороннім особам.

Основою роботи експертів у галузі права, які співпрацюють з rumunia.com.ua, виступають нормативно-правові акти:

  • «Основні положення про роль адвокатів», ухвалені у серпні 1990 року VIII Конгресом ООН;
  • закон України №3425-XII від 2 вересня 1993 року «Про нотаріат»;
  • Інструкція про порядок вчинення нотаріальних дій;
  • закон України №5076-VI від 05 липня 2012 року «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»;
  • ст. 14.1.226 Податкового кодексу України.

Відповідно до ст. 79 закону України «Про нотаріат», нотаріус підтверджує справжність документа під час перекладу іншою мовою у разі володіння відповідною мовою. Незнання відповідної мови зобов'язує нотаріуса підтвердити достовірність підпису перекладача. Ст. 78 вищезгаданого закону наділяє нотаріуса правом засвідчити справжність підпису на документах, зміст яких не суперечить законодавству і не ганьбить гідність і честь людини.

Висока кваліфікація та компетентність дій співробітників rumunia.com.ua підтверджені відповідними сертифікатами та дипломами про вищу юридичну освіту, а також свідоцтвами про право займатися адвокатською або нотаріальною діяльністю.

Зокрема rumunia.com.ua надає послуги перекладу. Досвідчені перекладачі компанії є фізичними особами-підприємцями, зареєстрованими в єдиному державному реєстрі на підставі закону України №755-IV від 15 травня 2003 року «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Дійсна Ліцензійна угода (далі — Угода) укладається між Адміністрацією сайту rumunia.com.ua та Користувачем інтернет-мережі — будь-якою фізичною або юридичною особою, індивідуальним підприємцем (далі — Користувач). Сайт доступний в інтернеті за адресою https://rumunia.com.ua/.

Відповідно до п. 3 статті 56 закону України «Про телекомунікації», адресний простір інтернет-мережі з доменом .UA реєструється згідно з міжнародними вимогами та адмініструється недержавними організаціями, організаціями операторів/провайдерів Інтернет, що утворюються самоврядними організаціями.

Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 447-р «Про адміністрування домену .UA» від 22 липня 2003 року, уповноваженим реєстратором доменних адрес та імен українського сегмента інтернет-мережі є об'єднання підприємств «Український мережевий інформаційний центр» (посилання на сайт: http://uanic.net/).

За чинним законодавством України, інформація про власника вебресурсу може не відображатися. Отримання даних про власника сайту відбувається згідно з положеннями ЦПК України через адміністратора системи реєстрації та обліку доменних адрес та імен українського сегмента інтернет-мережі.

Адміністрацією rumunia.com.ua надано сервіс сайту на умовах дотримання чинних правил користування сайтом https://rumunia.com.ua/ua/. Користувачеві слід ретельно ознайомитися з цією Угодою перед заповненням будь-якої форми на сайті. Відправлення форми зворотного зв'язку на сайті підтверджує абсолютне та беззаперечне прийняття Користувачем чинної Угоди згідно зі ст. 642 Цивільного кодексу України — «Відповідь особи, якій адресовано пропозицію укласти договір, про прийняття (акцепт) має бути повною та безумовною».

Розробка правил користування сайтом rumunia.com.ua належить юристам з досвідом роботи у Міністерстві юстиції України та спеціалістам у сфері міжнародного права. Угода встановлює вимоги до використання сайту, обов'язки та права для Користувачів та адміністрації. Умови також поширюються на третіх осіб, не користувачів сайту, інтереси та права яких зачіпаються внаслідок дій Користувачів сайту. Користувачами сайту вважаються фізичні особи, які відвідують сайт згідно з встановленими чинними правилами. Користувач несе повну відповідальність перед законодавством України за надану інформацію, її актуальність, правдивість та порядність від претензій третіх осіб.

На сайті rumunia.com.ua надано інформацію ознайомлювального характеру, яка не є окремою підставою для виникнення юридично вагомих обов'язків та прав власника rumunia.com.ua або його партнерів, крім винятків, коли інше чітко та прямо передбачено. Адміністрація звільнена від відповідальності за будь-який прямий чи непрямий збитки, завдані Користувачем внаслідок невмілого та/або протизаконного користування сайтом rumunia.com.ua.

Адміністрація rumunia.com.ua не несе відповідальності за розміщену інформацію та/або її наслідки при несанкціонованому зломі сайту зловмисниками.

Цією Угодою передбачено зміни та/або доповнення з боку Адміністрації сайту в односторонньому порядку без будь-яких повідомлень. Ця Угода є відкритим загальнодоступним документом. Чинна публікація Угоди користувача знаходиться в інтернеті за адресою: https://rumunia.com.ua/ua/user-agree.html.

Регулярна перевірка умов цієї Угоди дозволить дізнатися про всі зміни та/або доповнення правил. Продовження користування сайтом після внесення змін та/або доповнень до цієї Угоди користувача значить прийняття та підтвердження Користувачем таких змін та/або доповнень.

Положення про інтелектуальні права

Під час використання сайту Користувачам заборонено:

- завантаження, зберігання, публікація, розповсюдження, надання доступу або використання будь-якої інформації, що містить образи, погрози та/або ганьбить честь, репутацію або гідність та/або порушує недоторканність приватного життя інших користувачів та/або третіх осіб; порушує права неповнолітніх; містить нецензурну лексику та/або порнографічні тексти, зображення та/або сцени сексуального характеру в т.ч. з участю неповнолітніх; що містить сцени насильства або жорстокого поводження з тваринами; містить опис засобів та способів суїциду, спонукання для його вчинення; пропагує та/або підбурює до релігійної, расової, етнічної ворожнечі чи ненависті, фашизму та/або ідеології расової переваги; містить матеріали екстремістського спрямування; агітує злочинну діяльність та/або містить рекомендації, інструкції щодо здійснення злочинних дій, що містить інформацію обмеженого доступу, включаючи державну та комерційну таємницю, відомості про приватне життя третіх осіб; містить рекламу або пропаганду наркотичних засобів, включаючи «цифрові наркотики» (звукові файли, що впливають на мозок людини через бінауральні ритми), що порушує інші інтереси та права громадян та юридичних осіб та/або законодавство України.

- скачування, зберігання, публікацію, розповсюдження, надання доступу або використання іншим чином вірусів та інших шкідливих програм.

У разі незгоди з чинними правилами або їх оновленнями Користувачеві сайту надано право відмови від його використання з попереднім інформуванням адміністрації сайту.

Копіювання інформації, матеріалів та елементів сайту суворо заборонено та є порушенням закону України «Про авторське право та суміжні права» N3792-XII від 23 грудня 1993 року, який охороняє персональні немайнові права та майнові права авторів та їх правонаступників, пов'язані зі створенням та використанням авторського права та суміжних прав. Заборонено копіювати з сайту контент, за винятком посилань для скачування, без попереднього отримання письмового дозволу правовласника.

Права на розміщені об'єкти виняткових прав адміністрації, користувачів сайту та інших правовласників на сайті, включно з текстом, елементами дизайну, ілюстраціями, графічними зображеннями, програмами, відео, звуками, музикою тощо захищено. За винятком випадків, передбачених чинною угодою, жодний контент не підлягає копіюванню (відтворенню), переробці, розповсюдженню, відображенню у фреймі, публікації, завантажуванню, передачі, продажу або іншому способу використання повністю чи частково без попереднього отримання дозволу власника.

Цими правилами встановлено заборону на передачу виняткових прав на контент.

За адміністрацією сайту закріплено право перегляду сайту з метою виявлення заборонених матеріалів, видалення та переміщення будь-якого контенту чи користувача без попередження на власний розсуд за умови підозри порушення чинних правил, законодавства України, загрози безпеці користувачів сайту або третіх осіб.

Ця Угода користувача узгоджена Сторонами при чіткому розумінні ними її правил і термінів.