Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ паспорта ЄС ЗА ПРИСКОРЕНОЮ програмою
Надішліть заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Вимоги до перетину кордонів з ЄС

Із запровадженням безвізового режиму з ЄС українські громадяни отримали можливість вільно подорожувати країнами Євросоюзу. Порядок в'їзду на територію ЄС регламентується Шенгенським прикордонним кодексом, який визначає ряд обов’язкових вимог для мандрівників. Прикордонники перевіряють всіх подорожуючих та приймають рішення щодо допуску або відмови у перетині кордону.

5 основних правил перетину європейського кордону

Наявність біометричного закордонного паспорта

Можливість перетнути кордон з ЄС у безвізовому режимі мають право власники біометричних паспортів – документів з цифровим фото та відбитками пальців.

Відсутність в чорному списку

Особи, що вчинили злочини на території ЄС, потрапляють до особливого списку громадян, яким заборонено перебування в країнах Євросоюзу. Заборона розповсюджується також на осіб, які мають депортацію із незакінченим терміном.

Обґрунтування мети перебування

Під час проходження прикордонного контролю працівнику митної служби необхідно надати документальне підтвердження мети поїздки — запрошення або довідку, що доводять підставу для подорожі. Прикордонник може відмовити у перетині кордону в індивідуальному порядку, не пояснюючи причини свого рішення.

Доказ фінансової спроможності

Наявність коштів для проживання в Європі та гарантованого повернення в Україну перевіряється працівниками митних служб. Недостатня сума на банківській карті чи готівкою дозволяє прикордоннику заборонити в'їзд до Європи.

LIST

Відсутність небезпеки, пов'язаної з особою мандрівника

Прикордонний контроль країн Європейського Союзу дозволяє в'їжджати на територію об'єднання тільки особам, котрі не несуть загрози добробуту та здоров'ю громадянам держав ЄС.

Що таке біометричний закордонний паспорт

Біометричний паспорт – це документ у вигляді пластикової картки з електронним чіпом, що містить особисті дані власника (ПІБ, оцифровану фотографію, електронний підпис та відбитки пальців). Біометричний закордонний паспорт необхідний українцям для перетину європейських кордонів у безвізовому режимі.

Як оформити біометричний паспорт

Процес оформлення проїзного документа займає від 10 днів. Необхідно зайняти електронну чергу у будь-якому відділенні Державної міграційної служби України не раніше, ніж за 2 тижні до подання документів або подати заявку на отримання документа в порядку живої черги. Приймають документи виключно особисто. Термін дії паспорта складає 10 років. Неповнолітнім дітям необхідно оформляти особистий паспорт, дійсний протягом 4 років.

Для отримання біометричного паспорта необхідно надати наступні документи:

Оригінал та 2 копії всіх сторінок внутрішнього українського паспорта з відмітками
Оригінал на копія ідентифікаційного коду
Довідка з військкомату чи військовий квиток для заявників до 25 років

Незважаючи на те, що закордонний паспорт громадянина України надає чималий перелік переваг, наявність другого паспорта ЄС відкриває набагато більше можливостей. Статус громадянина Євросоюзу дозволяє проживати у будь-якій державі об’єднання та без попереднього оформлення віз відвідувати понад 160 країн світу, зокрема Австралію, Нову Зеландію, Японію. Також паспорт ЄС надає право на отримання державного захисту, повноцінного соціального забезпечення та якісних медичних послуг. З громадянством Євросоюзу ви зможете реалізувати мрію про успішне майбутнє в одній із розвинених країн.

Безвізовий режим спростив українцям короткострокові поїздки та відпочинок в Європі. Якщо ви плануєте працювати на території ЄС чи вступити до одного з європейських вишів, рекомендуємо оформити громадянство однієї з країн Євросоюзу. Разом із компанією EU.RO Group ви можете отримати паспорт країни ЄС в короткий термін.