Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ паспорта ЄС ЗА ПРИСКОРЕНОЮ програмою
Надішліть заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Як можна отримати громадянство Румунії

Як отримати громадянство Румунії

Румунія — один з популярних напрямків імміграції в Євросоюз. Достатньо переглянути останні накази ANC, і ви здивуєтеся тому, як багато громадян з України та інших країн, які раніше входили до складу СРСР, зараз користуються можливістю отримати паспорт країни-члена ЄС.

Законодавча база для отримання румунського громадянства

Другий паспорт ЄС надає нові можливості для життя, роботи та бізнесу. Отримання громадянства Румунії є найпростішим та доступним варіантом оформлення європейського паспорта. Головні умови отримання паспорта країни прописані в 4 законах:

  • Стаття 8 Конституції «Про плюралізм та політичні партії».
  • Стаття 10 Конституції «Міжнародні партії».
  • Стаття 11 Конституції «Міжнародне право та національне законодавство».
  • Закон Румунії «Про громадянство» № 21/1991 року зі змінами.

Останній регламентує особливий порядок відновлення громадянства Румунії для осіб, які мешкають на історичних землях румунської держави. Цей спосіб є найпростішим варіантом отримання паспорта країни, оскільки порівняно з іншими процедурами він не вимагає тривалого очікування, значних фінансових затрат та зусиль від заявника.

Румунське громадянство для українців та громадян СНД

Згідно зі статтею 4. Закону «Про громадянство», румунське громадянство набувається:

naştere (за народженням)
adopţie (за усиновленням)
acordare (за запитом)

Як отримати румунське громадянство за запитом

Румунське громадянство може бути надано особам, які втратили громадянство, та їхнім нащадкам до другого коліна, зокрема таким, що потребують його відновлення, зберігаючи водночас іноземне громадянство та встановлене місце проживання в Румунії або за кордоном, якщо вони належним чином відповідають вимогам ст. 8 пункт. (1) б) -д)», — стаття 10 закону «Про громадянство».

Через велику кількість міграційних процесів протягом ХХ століття громадяни України та інших держав пострадянського простору можуть бути нащадками жителів історичних територій Румунії. На отримання паспорта цієї країни може претендувати будь-хто з підтвердженим родоводом.

Як успішно оформити громадянство ЄС

Для отримання правового статусу в Румунії чи іншій країні Європейського Союзу потрібно звернутися до професійних юристів EU.RO Group, котрі мають досвід роботи з міграційними програмами. Кваліфіковані спеціалісти зберуть усі необхідні документи, оформлять досьє та нададуть необмежену кількість консультацій. З кожним клієнтом компанія підписує офіційний договір, що гарантує безпеку обом сторонам.

Остаточне рішення щодо надання статусу громадянина приймає уповноважений державний орган — Міністерство юстиції Румунії (Ministerul Justiției). Представники цієї структури реєструють кожен запит та присвоюють йому унікальний номер DOSAR, за яким можна відстежувати статус справи та вихід прізвища заявника в наказ. Період очікування залежить від кількості осіб в електронній черзі та становить не менше 12 місяців. Юристи EU.RO Group допоможуть успішно пройти кожен етап процедури та успішно стати румунським громадянином.

Інші способи оформлення громадянства

Отримати другий паспорт країни ЄС, зокрема Румунії, можна через натуралізацію або інвестиції. Для оформлення громадянства останнім способом необхідно вкласти в державний бюджет не менше 1 млн EUR. Щоб отримати паспорт за натуралізацією, потрібно кілька років прожити в офіційному статусі, скласти мовний іспит і лише потім оформити громадянство. Загалом цей процес може тривати від 8 до 10 років.