Сообщение успешно отправлено!

Наши менеджеры свяжутся с вами

ЗАКРЫТЬ
Заполните заявку и наши менеджеры свяжутся с вами!

Паспорт Румынии
Оставьте заявку на получение бесплатной консультации

Подтвердите подлинность
происхождения документов с
помощью апостиля

Апостиль документів

Апостиль – це визнана на міжнародному рівні система підтвердження легальності документів, що пред'являються на території країн, що беруть подібну форму завірення офіційних паперів. Мета апостилювання – прискорити розгляд документів та позбутися необхідності їх багаторазової перевірки.
Апостиль проставляється на оригінали та копії свідоцтв про народження, шлюб і смерть, довідки про несудимість, дипломи, виписки з архівів, державних реєстрів тощо. Правила використання апостилю встановлюються нормами Гаазької конвенції 1961 року. На сьогоднішній день система апостилю використовується практично в усьому світі: станом на 2020 рік Гаазьку Конвенцію ратифікували близько 140 країн та незалежних територій.

Як апостиль може прискорити набуття громадянства?

Основна затримка в процесі набуття громадянства пов'язана з необхідністю перевірки справи заявника. Так, відповідно до вимог міжнародного законодавства, представники міністерства юстиції зобов'язані переконатися в тому, що довідки, виписки, свідоцтва та інші офіційні папери є справжніми, а відомості, зазначені в них, не суперечать даними державних архівів.

Апостиль та консульська легалізація: основні відмінності

Альтернативним варіантом підтвердження справжності документів є консульська легалізація. На відміну від апостилювання, консульська легалізація – складніший і триваліший процес, який здійснюється в кілька етапів:

  • нотаріальне засвідчення, переклад та підтвердження підпису перекладача
  • завірення підпису нотаріуса представником міністерства юстиції країни заявника
  • запевнення печатки міністерства юстиції консульським департаментом МЗС
  • підтвердження справжності консульством держави, що приймає

Консульська легалізація не потрібна в країнах, які є учасниками Гаазької конвенції, що значно прискорює процес розгляду документів. Апостиль містить унікальний номер, який вноситься до реєстру міністерства юстиції, та дає можливість перевірити справжність у режимі онлайн з будь-якої точки світу.

Скористайтеся послугою
апостилювання документів
з юристами EU.RO Group

Залишіть заявку

на отримання консультації

Послуги апостилювання від EU.RO Group

Імміграційні експерти компанії EU.RO Group займаються питаннями перевірки, перекладу, легалізації та апостилювання, що необхідно для набуття громадянства Європейського союзу.
Завдяки підтримці юристів із більш ніж 10-річним досвідом роботи у сфері імміграційного права, ви зможете уникнути додаткових витрат часу та коштів, а також скоротити терміни розгляду документів. Отримати додаткову інформацію щодо вимог до документів для апостилю ви можете, зв'язавшись із нами за допомогою телефонного дзвінка, електронної пошти або форми надсилання заявки.