Повідомлення успішно надіслано!

Наші менеджери зв'яжуться з вами

ЗАКРИТИ
Заповніть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Паспорт Румунії
Залиште заявку на отримання безоплатної консультації
ЛЕГАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ паспорта ЄС ЗА ПРИСКОРЕНОЮ програмою
Надішліть заявку прямо зараз для отримання безоплатної консультації!

Чому варто оформити громадянство Румунії

Віднедавна власники румунських паспортів отримали ще більше привілеїв. Зокрема, з 1 грудня 2017 року для громадян Румунії відкрилась можливість без віз відвідувати Канаду, оскільки держава приєдналася до електронної системи авторизації подорожей eTA.

З 2007 року власники румунських паспортів отримали право на офіційне працевлаштування в країнах ЄС, а з 1 січня 2014 року громадянам країни стали доступні всі можливі посади на території держав Євросоюзу. Велика Британія також надала румунам право безвізового в’їзду та перебування протягом періоду до 180 днів у році.

Офіційне джерело: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/MEMO_14_1

Громадянство Румунії

Отримання громадянства Румунії є найбільш доступним способом оформити другий паспорт ЄС. Згідно з Директивою 38, громадяни всіх країн об’єднання мають рівні права та конституційні свободи. Власник румунського паспорта може жити та працювати в будь-якій країні Євросоюзу, вести бізнес на загальному ринку ЄС без подвійної сплати податків та отримувати повноцінний соціальний пакет.

Громадянство Румунії дозволяє без попереднього оформлення віз відвідувати в понад 160 держав світу. З паспортом країни можна здобувати вищу освіту в найкращих університетах Європи за доступними цінами та користуватися послугами надійних банків. Також статус румунського громадянина надає доступ до якісної медичної допомоги та право здійснювати вигідні операції із нерухомістю.

Переваги процедури отримання громадянства Румунії

Можливість зберегти паспорт рідної країни
Відсутність вимог до знання мови на високому рівні
Отримання статусу громадянина для всієї родини

Компанія «EU.RO Group» пропонує надійну юридичну підтримку та завжди актуальну консультаційну допомогу. Значною перевагою є багаторічний досвід наших юристів, що забезпечує успішне проходження процедури репатріації. Зокрема ми гарантуємо конфіденційність ваших персональних даних.

Процедура підготовки документів є максимально прозорою. Ми не приховуємо від клієнтів жодної інформації, і протягом усього процесу охоче надаємо консультації з будь-яких питань.

Однією з вимог репатріаційної програми є базове володіння румунською мовою на рівні, достатньому для вивчення тексту присяги, яку приймають перед видачею сертифіката про громадянство. Ми надамо необхідні навчальні матеріали та підтримку на шляху до досягнення вашої мети.

Юристи нашої компанії зроблять все можливе для того, щоб мінімізувати витрати часу, необхідного для розгляду ваших документів. Завдяки нашій підтримці ви станете повноправним громадянином Румунії в короткий термін.